Wesele to wyjątkowe wydarzenie, które celebruje miłość, jednocząc bliskich i tworząc niezapomniane wspomnienia. Aby to wyjątkowe święto było perfekcyjne, niezaprzeczalnie istotną rolę odgrywa wybór odpowiedniego cateringu na wesele w Gorzowie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – nasz zespół jest w pełni gotowy do tego, by uczynić Wasze wesele pysznym doświadczeniem, które zachwyci zarówno podniebienia, jak i serca Waszych gości! Przygotujemy zarówno słodki stół, jak i finger food, korzystając tylko ze świeżych, lokalnych produktów. Oferujemy również kompleksowy catering na ślub obejmujący dania ciepłe, zimne przekąski, napoje, ciasta, owoce itp. To od Was zależy, jak skomponujemy ofertę!

Catering na wesele w plenerze

Przygotowujemy catering na wesele w plenerze. Marzy Wam się piękne przyjęcie pośród zachwycającej zieleni? Skontaktujcie się z nami – jesteśmy gotowi postawić salę weselną na wymarzonej łące czy w ogrodzie, zapewniając wszystko, co tylko jest potrzebne. Mowa m.in. o zapleczu sanitarnym, stołach i krzesłach, zastawie, obrusach, nagłośnieniu itp.

Catering na ślub

Nasz catering na ślub to nie tylko zwykłe serwowanie wyśmienitych potraw! Tworzymy pełne harmonii i wyrafinowania menu, które odda charakter Waszego wyjątkowego dnia. Rozpoczynamy od uważnego wysłuchania Waszych preferencji, aby móc stworzyć spersonalizowane menu. Oferujemy również szeroki wybór dodatkowych usług, takich jak obsługa kelnerska, dekorowanie stołów czy wybór odpowiednich win. Dzięki temu mamy pewność, że nasza obsługa jest naprawdę kompleksowa!